2016’DA TARZINIZ KONUŞSUN


İstediğiniz vücut ölçülerine ulaşmış olabilirsiniz. Ama kış aylarındayız, mayo ile dolaşıp vücut hatlarınızı sergileme şansınız pek yok. Bu yüzden modayı takip ederek, hem tarz sahibi olun hem de spor salonlarına saatlerinizi vererek yatırım yaptığınız vücudunuzu ön plana çıkartın.

Erkekler de son yıllarda artık modayı yakından takip ediyor. Biz de havaların ısınmasına en az 3 ay varken sizin için kış trendlerini araştırdık.

Bu kış erkek giyiminde tartışmasız en moda olan şey blazer ve balıkçı yaka kazak kombini. Blazerlar her dönem erkeğin kurtarıcısıdır. Hem sportif bir görüntü verir hem de sizi takım elbise giymeye gerek duymadan bir beyefendi şıklığına taşır. Ekoseli ve ince çizgili blazerlar bu kış oldukça moda. Tabi alırken mono yaka tercih etmeye dikkat edin. Balıkçı kazağıyla da kombinleyebileceğiniz blazerlerı kaşmir ve full likralı olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca yakanıza koyacağınız güzel bir mendille şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

1

Boğazlı kazakları dolabınızda bulundurun

Bu kışın ceket altına en çok tercih edileni balıkçı yaka kazaklar olacak.  Üstelik de havalar baya soğumuşken hem şık hem de doğru bir tercih olacaktır. Çünkü balıkçı yaka kazaklar eğer fit ve biraz da uzun boyluysanız size inanın çok yakışacaktır.

4

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

TONLARCA YAĞ YAKMANIZI SAĞLAYAN ALT BEDEN İSTASYONU!

Sonraki Haber:

NİKE AIR HUARACHE İLE AYAKLARINIZA SARILIN

İlginizi çekebilir