AKILLI BİLEKLİK JAWBONE UP


Giyilebilir teknolojiler yavaş yavaş gündelik hayatımıza dahil olmaya başladılar, hatta bazıları attığımız adımları saymaya, uyku düzenimizi ölçümlemeye, yemeklerimizi kontrol etmeye bile adaylar.

Senin için akıllı bilekliklerin en popülerlerinden olan Jawbone Up‘ı incelemeye aldık.

Image 1 of 4

Jawbone’un Up modeli, IOS ve Android işletim sistemli yüklü cihazlar ile senkronize olarak çalışabiliyor. Up bilekliği, 129.99$‘lık fiyatı ile jawbone.com/store adresinden sipariş edebiliyorsunuz. Rakipleri ile karşılaştırdığımızda, uygun fiyatlı akıllı bilekliklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Jawbone UP‘ın teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse, cihazın dışı alerji önleyen plastik ile kaplanmış durumda. Cihazın 19 gramlık small, 22 gramlık medium, 23 gramlık large olmak üzere 3 farklı boyutu ve mavi, yeşil, gri, sarı, siyah olmak üzere de 5 farklı rengi mevcut. UP’ın bileğinizi tam olarak kaplaması gerektiğinden, cihazın 3 boyutunun da tam boyutları şirketin web sitesinde verilmiş. Satın almadan kontrol etmenizi öneririz. UP’ın üzerinde 32 m2Ah gücünde Lithium-ion polymer pil bulunuyor ve ürün USB’den yapılan 80 dakikalık şarj ile 7 güne kadar dayanabiliyor. Cihazın üzerinde ayrıca vibrasyon motoru, şarj göstergesi için led ve Bluetooth 4.0 modülü bulunuyor.

 

 

 

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

GOOGLE GLASS YATAK PERFORMANSINI ARTIRACAK

Sonraki Haber:

iPHONE 6 DEDİKODULARI

İlginizi çekebilir