BU ANKET KORKULU RÜYANIZ OLABİLİR


“Lovehoney” adlı erotik ürünler satan bir firmanın yaptığı araştırmadan çıkan sonuçlar oldukça şaşırtıcı. 1.300 kişinin katıldığı ankette verilen cevaplara göre, kadınların %46’sı, erkeklerinse %42’si cinsel ilişki sırasında bir başkasını hayal ediyor. “Bunda şaşıracak ne var” diyenleriniz olabilir…

Henüz bitmedi! Kadınların hayal ettiği kişiler ise ünlü bir aktör, ilk aşkları veya spor salonunda gördüğü atletik yakışıklılar değil; çoğunlukla iş arkadaşları!!!

ofis seks

 

Erkeklerin iş arkadaşlarıyla yakınlaşmayı hayal etmeleri, birçok kişinin kafasında olan basmakalıp bir düşünceyken, bu araştırmadan çıkan sonuçlar ankete katılan erkekleri bile şaşırtmış. Bu sonuç hakkında ne düşündükleri erkeklere sorulduğunda, onların da tepkisi bir hayli ilginç olmuş: Birçoğu partnerlerinin ünlü bir aktörü hayal etmesini, iş arkadaşını hayal etmesinden daha kabul edilebilir olduğunu söylemiş.

seks sonrası

Anketten çıkan ilginç sonuçlar bununla da bitmiyor. “İş yeri fantezisi”ni gerçekleştirmede de kadınlar yine önde! Araştırmaya katılan kadınların %8’i daha önce patronlarıyla birlikte olduğunu itiraf ederken, bu oran erkeklerde sadece %2’de kalmış. Belki de, bu sonuçlara kulak verip, erkeklerle ilgili kafamıza yerleşmiş basmakalıp düşünceleri yıkmanın vakti gelmiştir, ne dersiniz?

 

 

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

İLK BULUŞMADA YAPILAN EN BÜYÜK BEŞ HATA

Sonraki Haber:

BİR BAŞKADIR 70’LERİN SEKS EĞİTİMİ

İlginizi çekebilir