EFSANE VESPA GERİ DÖNDÜ


İlk defa 1968 yılında hayatımıza giren ve şıklığıyla göze çarpan Vespa Primavera yeni teknolojisi ve yeni modelleri ile tekrar piyasaya dönüyor.

Geçtiğimiz günlerde lansmanı Barcelona‘da yapılan Primavera‘nın yeni modellerinin ilk sürüşü de Avrupa’nın en önemli kültürel noktalarından biri olan Catalan Capital Caddesi’nde yapıldı. Satış rakamlarını yükselten Vespa Primavera için de yeniliklerle geliyor. Piaggio tarafından tasarlanan ve ikonik tasarımıyla ünlü olan Vespa ekolojik 50 2T, 50 4T, 125 3V ve 150 3V motorlarıyla desteklediği yeni modellerle çevreciliği de önemsiyor. Gençlikle özdeş bir model olan Vespa, kolay, kullanışlı sürüşü, küçüklüğüyle park rahatlığı ve yenilikçi tasarımıyla hem erkek hem de kadınlara hitap ediyor.

Yeni Vespa Primavera, Montebianco beyazı, Marechiaro mavisi, Crete Senesi kahverengisi gibi renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Ergonomik, özel tasarım direksiyon, led ışıklar ve rahat oturma selesiyle analog ve dijital teknolojilerin stilistik bir kombinasyonunu sunan Primavera, Vespa’nın global satış rakamlarını da arttıracağa benziyor.

Seninle Barcelona’da yapılan lansman sürüşünün tanıtımını paylaşıyoruz. Vespa’dan vazgeçemeyiz çünkü yenilikleriyle artık daha da cazip.

 


 

 

loading...

 

Önceki Haber:

HIZLI VE ÖFKELİ VE ÜZÜCÜ

Sonraki Haber:

VOLVO İÇİN SOFİSTİKE BİR TASARIM

İlginizi çekebilir