GECİKTİRİCİ SPREY HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER


Erken boşalma sorunu genç ya da yaşlı fark etmeden her yaşta erkeklerin yaşayabileceği bir sorun. Ama bu sorunu ‘geciktirmek’ elinizde.

geciktirici sprey

Sorunun nedeni psikolojik ve strese ya da düzensiz ilişkilere bağlı olabilir. Erken boşalma nedeniyle çiftler, cinsel ilişki sırasında istenen tatmin ve deneyim süresineseviyesine ulaşamayabilir. Bu da çiftler arasında huzursuzluklara neden olur. Erken boşalma problemini yaşayan erkek sayısı oldukça fazla. Bu sorunu için kullanılan geciktirici spreylere gelin kısa bir göz atalım.

Geciktirici spreyler, bir cinsel ilişkide boşalma zamanının gerektiğinden önce olması durumunda kullanılan takviye bir üründür.

Aslında içeriğinde sihirli etken maddeler, erken boşalmayı kökünden çözen bileşenler yoktur. Yani kalıcı çözüm üretmez. Mantığı son derece basittir. Penis başına uygulanan sprey, anestezik bir etkiye sahiptir. Bu sayede daha az hassasiyet ve temasın daha az hissedilmesi sağlanır. Bunun dışında başka hiçbir özelliği yoktur. Sprey uygulandıktan birkaç dakika sonra işlev görmeye başlar.

Erken boşalma sorununun aslında bilinen en yaygın ve kısa süreli çözümlerinden diridir geciktirici spreyler.  Bu ürünlerde yan etki olmadığı söyleniyor. Fakat tercih edeceiniz ürünleri bildiğiniz ve güvendiğiniz bir eczaneden almak yine de sizin lehinize olacaktır.

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

SEX SIRASINDA YAPMAMANIZ GEREKEN 6 ŞEY!

Sonraki Haber:

SPERM SAYISINI ARTTIRAN BESİNLER

İlginizi çekebilir