GÜNÜN KAMA SUTRA POZİSYONLARI


Kama Sutra’nın kelime anlamı, zevk kitabı anlamına gelir. Kama Sutra kelimesi ilk duyulduğunda konuya pek hakim olunmasa da akla gelen tek şey sekstir.

Aslında bu çağrışım bir nevi doğru, fakat biraz eksik. Kama Sutra, içeriğinde ilişkilere yönelik pek çok bölüm bulunduran bir kitaptır. Sadece sekse dair şeyler yazmaz. Kitapta cinsel ilişki pozisyonlarıyla ilgili birkaç bölüm vardır. Erkekleri ilgilendiren genel de bu kısım olduğu için biz de sizin için bu bölümde yazan seks pozisyonlarından en iyilerini derledik.  Bazıları gerçekten çok zor, bizden söylemesi… Eğer bugün seks yapacaksanız, sizin için seçtiğimiz günün en zevk verici Kama Sutra pozisyonlarına yakından göz atın.

EROTİK V

Bu pozisyon için biraz akrobatik olmanız gerekebilir. Partnerinizi bir masanın köşesine oturtun ve kadının önünde ayakta durun. Birleşmeyi sağlayabileceği aynı hizaya gelebilmek için dizlerinizi hafifçe kırın. Partnerinizin her iki kolu da boynunuza dolansın. Önce sağ ardından da sol bacağını omuzlarınıza koysun. Geriye doğru yaslansın. Bu andan sonra size ritmi ayarlamak düşüyor.

SUPER V

MAYMUN

Biraz jimnastik gerektiren bu pozisyonda dizlerinizi göğsünüze doğru çekerek sırtüstü uzanın. Partneriniz arkası dönük bir şekilde üzerinize yerleşsin ve ayaklarından güç alarak kendini yukarı aşağı hareket ettirsin. Unutmayın, bu pozisyonda kadın ne kadar ayaklarını kullanırsa erkek o kadar rahat eder. İtiraf edelim ki çok da kolay bir pozisyon değildir.

maymun

 

ŞEHVETLİ X

Bu pozisyonda her şey kontrol ile alakalı. Partneriniz üzerinize ters bir şekilde uzansın. Kollarını dizlerinizin altından geçirerek kaval kemiklerinize tutunsun. Ayaklarını da omuzlarına uzatsın. X şeklini alan bedeni ile partneriniz yukarı ve aşağı doğru hareket etmeye başlasın.

şehvetli x

– See more at: http://www.menshealth.com.tr/gunun-kama-sutra-pozisyonlari/#sthash.Mkq7wcC6.dpuf

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

SPERM SAYISINI ARTTIRAN BESİNLER

Sonraki Haber:

KADINLARIN İÇİNİ TİTRETEN OYUNCAKLAR

İlginizi çekebilir