KANYE VE KARDASHIAN’DAN EROTİK KLİP


Kanye West son albümü ‘Yeezus”dan ikinci single olarak çıkardığı ‘Bound 2’ şarkısına tartışmalı bir klip çekti. Klipte Kanye’yi eşi ünlü yıldız Kim Kardashian’la beraber görüyoruz. 

West ve Kardashian günümüz magazin dünyasının belki de en popüler çifti. Yakın zamanda bir de çocuk sahibi olan çift için ne yapsalar olay oluyor diyebiliriz. West’in yeni hazırladığı klibinde de beraber oldukça seksi görüntüler veriyorlar. Klip bir motor üzerinde beraberce yol aldığını izlediğimiz çiftin soft-core denebilecek sevişme sahneleriyle dolu. Kim Kardashian‘ın hamilelik kilolarını hızlıca attığını daha önce söylemiş ve fotoğraflarını paylaşmıştık, artık emin olabilirsin; Kardashian klipte oldukça seksi. Fakat gene de klibin çok beğenildiğini söyleyemeyiz. Sadece Youtube üzerinden bile bolca  negatif yorum ve oylar alan videonun dışında şarkının da çok beğenildiğini göremediğimizi söylemeliyiz.

 

Klip şimdiden oldukça tartışma yarattı, bolca da dalgası geçiliyor ve hızla parodileri yapılmaya başladı. Parodilerin en önemlisi de neredeyse klip kadar ilgi çekici oldu. Hollywood‘un en dikkat çekici oyuncularından James Franco ve günümüz Amerikan komedisinin en  büyük isimlerinden Seth Rogen hemen şarkıya bir klip hazırlamışlar. Daha önce ‘Pineapple Express, This is the End’ gibi dikkat çeken komedilerde beraber de oynayan ve yakın arkadaş da olan sevimli ikili ‘Bound 3’ ismini verdikleri kendi versiyonlarında Kanve ve Kardashian’ı taklit ediyorlar, yani bir motor üzerinde sevişiyorlar! Biz videoya bayıldık, senin de seveceğini düşünüyoruz.

 


 

 

loading...

 

Önceki Haber:

NBA2K14 YENİ NESİL KONSOLLARDA

Sonraki Haber:

ÜÇ KELİME: LANA DEL REY

İlginizi çekebilir