NİKE AIR HUARACHE İLE AYAKLARINIZA SARILIN


“Bugün ayaklarınıza sarıldınız mı?” 1992’de yayınlanan Nike Air Huarache’nin reklamındaki bu soru; tasarımcı Tinker Hatfield’ın minimalizmin fonskiyonalliğine dair yaptığı araştırması sonucunda yarattığı bir soruydu. 

nike 2

 

Nike Air Huarache ayakkabılarının yıllar içinde gelişen tasarımında sadeliğin merkez olduğu orjinal silüeti; yeni Nike Air Huarache Ultra’da hayat buluyor ve farklı renkleri sadece Nike.com’da bulunuyor. Nike Air Huarache Ultra’nın rahatlık ve esneklik üzerine odaklanan tasarımı; kolay giyilebilen hafif bir ayakkabı olmasından dolayı adeta ayağınızı kucaklıyor.

Sneaker kültürünün en ikonik modellerini yaratan Nike’ın en özel modellerini üye olan herkes Nike.com üzerinden NIKEiD servisini kullanarak diledikleri gibi tasarlayıp, kişiselleştirebiliyor.

nike 1

NIKE.COM

Nike.com’un Türkiye’de online alışveriş servisinin devreye girmesiyle 28 ülkede online hizmet vermeye başlayan Nike, Türkiye’deki bütün sporcular için en iyi ürün, hizmet ve ilham merkezi olmayı hedefliyor. Siteyi ziyaret edenler futbol, koşu, kadın antreman, basketbol ve günlük giyim koleksiyonlarının siteye özel çok geniş renk, model çeşitlerinde ulaşabilirken, NIKEiD servisi ile farklı kategorilerde ayakkabıları dilekleri renklerde yeniden yaratıp kişiselleştirebiliyorlar. Nike aktivitelerinde özel ayrıcalıklara sahip olacak üyeler; Nike’ın en iyilerini sadece Nike.com’da bulabilecekler.

nike

Nike Air Huarache Ultra – Nike.com’da Fiyatı: 359 TL

 

 

 

 

loading...

 

566be2e3c03c0e09a0cfaa5e

Önceki Haber:

2016’DA TARZINIZ KONUŞSUN

BURBERRY

Sonraki Haber:

BURBERRY MENSWEAR 2016 DEFİLESİNİ CANLI İZLEYİN

İlginizi çekebilir

 • gshock
  28 Kas

  TARZINI TAMAMLAYAN SAATLER

  En Çok Okunanlar

  Casio G-Shock saat koleksiyonu  farklı ve sıradışı tasarımları ile ön plana çıkıyor. Özel ambalajında satışa ...

 • iwcsaat
  13 Kas

  ZAMAN ÖTESİ TASARIM

  Tarz

  Yeni yıl yaklaşırken, IWC Schaffhausen’in yeni modeli Portuguese Hand-Wound Eight Days, zamanın ötesinde tasarımı ve ...

 • efsane
  23 Oca

  JEAN EFSANESİ

  Tarz

  Rahat ve kendinden emin bir duruşu olan erkeğin üniforması jeanler, her zamankinden daha iddialı, daha ...

 • ucak
  28 Eki

  BİRİNCİ SINIF ŞIKLIK

  Tarz

  Uçaktaki en şık adam olmak için takım elbise giy. İş gezisine giderken takım elbiseyi buruşturmadan ...

Post a new comment