NİKE AIR HUARACHE İLE AYAKLARINIZA SARILIN


“Bugün ayaklarınıza sarıldınız mı?” 1992’de yayınlanan Nike Air Huarache’nin reklamındaki bu soru; tasarımcı Tinker Hatfield’ın minimalizmin fonskiyonalliğine dair yaptığı araştırması sonucunda yarattığı bir soruydu. 

nike 2

 

Nike Air Huarache ayakkabılarının yıllar içinde gelişen tasarımında sadeliğin merkez olduğu orjinal silüeti; yeni Nike Air Huarache Ultra’da hayat buluyor ve farklı renkleri sadece Nike.com’da bulunuyor. Nike Air Huarache Ultra’nın rahatlık ve esneklik üzerine odaklanan tasarımı; kolay giyilebilen hafif bir ayakkabı olmasından dolayı adeta ayağınızı kucaklıyor.

Sneaker kültürünün en ikonik modellerini yaratan Nike’ın en özel modellerini üye olan herkes Nike.com üzerinden NIKEiD servisini kullanarak diledikleri gibi tasarlayıp, kişiselleştirebiliyor.

nike 1

NIKE.COM

Nike.com’un Türkiye’de online alışveriş servisinin devreye girmesiyle 28 ülkede online hizmet vermeye başlayan Nike, Türkiye’deki bütün sporcular için en iyi ürün, hizmet ve ilham merkezi olmayı hedefliyor. Siteyi ziyaret edenler futbol, koşu, kadın antreman, basketbol ve günlük giyim koleksiyonlarının siteye özel çok geniş renk, model çeşitlerinde ulaşabilirken, NIKEiD servisi ile farklı kategorilerde ayakkabıları dilekleri renklerde yeniden yaratıp kişiselleştirebiliyorlar. Nike aktivitelerinde özel ayrıcalıklara sahip olacak üyeler; Nike’ın en iyilerini sadece Nike.com’da bulabilecekler.

nike

Nike Air Huarache Ultra – Nike.com’da Fiyatı: 359 TL

 

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

2016’DA TARZINIZ KONUŞSUN

Sonraki Haber:

BURBERRY MENSWEAR 2016 DEFİLESİNİ CANLI İZLEYİN

İlginizi çekebilir