ŞEHRİN MERKEZİNDE YENİ BİR SAHNE


Zorlu Center PSM, kendini sanatla ifade etmek ve örnek aldığı sanatçılarla bir araya gelmek isteyen herkes için sanatın yeni buluşma noktası.

Zorlu Center PSM, kendini yaratıcılığı ve yeteneğiyle ifade eden ve beğendiği sanatçılarla fikir alışverişinde bulunmak isteyenlere hizmet sunmak amacıyla oluşturduğu ‘Şehir Sahnesi’ni açtı. . Türk tiyatrosunun duayeni Haldun Dormen’in sohbetiyle açılan sahne; iki farklı projeye ev sahipliği yapacak. ‘Sahne Senin’ projesinde amatör sanatçılar seyircisiyle buluşabilecekken, ‘Sanat Konuşmaları’ ile Okan Bayülgen, Tan Sağtürk, Kerem Görsev gibi sevilen pek çok ünlü isimle aynı sohbet ortamında bir araya gelecek.

Haftanın dört günü performans imkanı olacak…

Son teknolojinin kullanıldığı Zorlu Center PSM Şehir Sahnesi’nde performanslar; Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 19:00 – 19:45 saatleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’de ilk kez sahne alacak dünyaca ünlü sanatçı ve performansları izleyiciyle buluşturan bir merkez olma özelliğine sahip Zorlu Center PSM’de açılan bu sahne, genç yeteneklere ve sanatını icra etmek isteyen herkese kazandırılan bir platform olarak bir sosyal sorumluluk değeri de taşıyor.

 

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

BU ÇOCUĞA YARDIM EDER MİYDİN?

Sonraki Haber:

RECEP İVEDİK TEKRAR BEYAZPERDE’DE

İlginizi çekebilir