SOĞUK VE KARLI BİR HAFTA SONUNDA NE YAPILIR?


Sporunuzu aksatmayın. Spor salonuna giderken gerektiği şekilde giyinin. Sporunuzu yapın, saunaya girin ve dinlenmek için evinize dönün. Spor sizi yeni haftaya daha dinç olarak başlamanıza, geçen haftanın da stresini atmanıza yardımcı olacaktır. Spor demek, mutluluk demek. Öz güven kazanmak demek. Evde güzelce dinlendikten ve güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra spora gitmenin faydasını göreceksiniz.

5

Duşta seks yapın

Neden duş dedik? Açıklayalım. Duş almak başlı başına yorgunluk alan ve kişiyi daha ferahlatan bir şey. Bir de bu sıcak suyun altında ferahlamanın üzerine seks eklediğinizi düşünsenize… Hem de ikisi bir arada. Ayrıca rutin seks alışkanlıklarınızı da bir kenara bırakmış olacaksınız.  Kendinizi şımartmak için mükemmel bir zaman. Lüks vücut kremleri, güzel kokulu sabunlar ile afrodizyak etkisini yakalayın.

2

 Masaj

Partnerinizle duşta seks yaptıktan sonra hem temizlenmiş hem de rahatlamış olacaksınız. Sıra şimdi masaja geldi. Adeta boya üzerine atılan cila gibi. Bitirici bir vuruş diyebiliriz. Seks sonrası ekstra duygusallık için birbirinizin bedenine dokunarak masaj yapmak çok romantik ve baştan çıkarıcı olabilir. Siz partnerinizi memnun ettiğinizde belki o da sizi şımartmak için başka sürprizler hazırlayabilir.

3

 

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

BU KIZ ÜNLÜ FUTBOLCULARI TROLLÜYOR!

Sonraki Haber:

CANLI YAYINDA ÖYLE BİR ŞEY SÖYLEDİ Kİ…

İlginizi çekebilir