TIRAŞ OLAN ERKEK NEDEN ÇEKİCİDİR?


shaving

Kadınların tıraş olan erkekleri seyretmeyi neden baştan çıkarıcı bulduğunu anlamak zordur.

İşin kendisi tuvalette yapılan zahmetli, bir o kadar da keyifsiz bir iştir halbuki…Duştan ötürü buharlanmış aynada dalgın dalgın kendine bakan, üzerinde bir sabahlık ya da bornoz olan, yalnız ve düşüncelere dalmış erkek görüntüsü… Aslında erkeklerin tıraş olma stili fark etmeseler de kendi seksüel yapılarıyla ilgili bir sürü ipucu saklar.

Konuya şu şekilde yaklaşırsan ne demek istediğimizi anlayacaksın: Bir erkeğin kadın vücuduna nasıl davranacağını, kendisine nasıl davrandığına bakarak anlayabilirsin! Gösteriş meraklısı olmayan erkekler iyidir; ama kendine ilgisiz olan erkek için aynısını söylemek pek mümkün değil. Bir erkeğin eşinin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için öncelikle kendi ihtiyaçlarını eşinden yardım almadan da halledebiliyor olması gerekir. Kendine güveni tam olan erkek, aynada kendine bakarken yaptığı işi ve aynaya yansıyan simasını zeki bir şekilde enine boyuna tartar. Bu tip erkekler zeki oldukları kadar pratiktirler de… Bir erkek kendini o kadar iyi tanımalı ki gerektiğinde ve yeri geldiğinde kendini unutabilmeli. İşte bu tip erkekler kadınların yanında olmasını istediği tip erkeklerdir.

O yüzden ayna karşısında -eğer izlendiğini hissediyorsan- işi “poza” dökmeden, küçük bir aktörlük performansı sergilemeyi deneyebilirsin. Arada aynadan küçük gülücükler atmak, belki üzerini çıkarmak belki bir şarkı mırıldanmak sana ekstra puan kazandırabilir! Bir dene!

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST

Sonraki Haber:

KADINLAR NEDEN DAHA AZ MASTÜRBASYON YAPAR?

İlginizi çekebilir