WATCH DOGS GELİYOR!


PC ve yeni nesilin en merak edilen oyunlarından biri olan Watch Dogs’un çıkışına az bir zaman kalmışken oyunu biraz anlatalım istedik. 

Watch Dogs, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan bir “Açık Dünya Aksiyon Oyunu”.  “Açık Dünya Aksiyon Oyunu” derken sakın kafanız karışmasın. Sanırım direkt “GTA kafası abi” diyerek bu tür oyunlar için en açıklayıcı tarifi yapmış oluyoruz. Neyse konumuza dönelim.

Oyunda ana karakterimizin adı Aiden Pearce. Aiden’ın görünürdeki en büyük özelliği, elinde bulundurduğu teknolojik oyuncaklar ile aklınıza gelebilecek bütün elektronik sistemlere girebiliyor olması. Böylece, tamamiyle açık dünya olarak tasarlanan yaşayan şehrimizde, hayatımız kolaylaşıyor.

Aiden, telefonları, trafik ışıklarını ve köprü sistemlerini hackleyerek hedefine rahatlıkla ulaşabildiği gibi, yeteneklerini olay yerinden kaçmak için de kullanabiliyor. Trafik ışıklarını değiştirerek küçük çapta kaza yaratabilir ya da çevrenizdeki telefonları hackleyerek tamamen iletişimi felç edebilirsiniz. Bütün bunların yanında oyuncularımızı kullanarak görevler sırasında herhangi birinin telefon konuşmalarına misafir olabildiğiniz gibi, insanların kişisel bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece hedefimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. İlerleyen bölümlerde de yeni özellikler emrimize amade olacak ve mevcut özelliklerimizi de geliştirebileceğiz.
PlayStation 3 veya PlayStation 4 için Watch Dogs satın alan oyuncular, PlayStation Network yoluyla 60 dakikalık ekstra oynanış da özel erişim sahibi olacak.

Sony PlayStation 4, PlayStation 3, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360 ve Windows PC için piyasaya çıkacak Watch Dogs, tüm dünyada 27 Mayıs 2014 tarihinde satışa sunulacak.

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

MEL B’DEN AKIL ALAN TWERKING

Sonraki Haber:

VAR MISIN İDDİAYA?

İlginizi çekebilir