YENİ SEKS TAKTİKLERİ


Yatakta harikasın! Ona çığlıklar attıran orgazmlar yaşatıyorsun. Seks hayatını daha eğlenceli hale getiren fantezilere de gayet açıksın. Ancak kabul et: Kimi zaman işler (ya da pozisyonlar mı deseydik) hayal ettiğin gibi gitmiyor değil mi? 

Kulaktan dolma bilgileri unut. Seks hayatınızı iyiden mükemmele dönüştürmek için en iyi ipuçlarını bir araya getirdik!

01

Picture 1 of 5

Eski taktik: Duşta sevişmek

Filmlerdeki sahneler her zaman harika görünür: Islak ve köpüklü vücutlar yavaş çekimde tutku halinde sevişirler. Ancak gerçek hayatta küvette kayıp durursunuz ve su da bütün doğal kayganlaştırıcıları silip süpürür.

Yeni taktik: Suyun altında sadece ön sevişme yapın. Lou Paget cinsel birleşme dışında her şeyi duşta yapmanızı öneriyor. Birbirinizi yıkayabilir, oral seks yapabilirsiniz. Ancak birleşme kısmını duş bittikten sonraya saklayın. Hâlâ duşta sevişmekte inat mı ediyorsunuz? O halde sadece ayakta seks yapacağınız 15 dakikalık (umuyoruz ki daha az değildir) bir maratona hazırlıklı olun. İlk iş olarak duş başlığını vücudunuzdan uzak bir yere çevirin. Yanınızda bir de kayganlaştırıcı bulundurun. Eğer küvetiniz varsa en garantili yöntem onu kucağınıza oturtarak sevişmek. Böylece kendinizi bir ayak kayması faciasına karşı da korumuş olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

KADINLARDAN SEKS İTİRAFLARI

Sonraki Haber:

ERKEKLERİN YAPTIĞI 7 FACEBOOK HATASI

İlginizi çekebilir