YENİ YILIN EN LÜKS HEDİYESİ


jlc

Yeni yılın en lüks hediyesi, Jaeger-LeCoultre Grande Reverso Lady Ultra Thin…

İsviçre’nin en prestijli saat markalarından Jaeger-LeCoultre, İtalyan moda ikonuValextra tarafından sezon renkleriyle yeniden yorumlanan Grande Reverso Lady Ultra Thin modeli ile yeni yılın en lüks hediyesi olmaya aday.  Yeni yıla özel tasarlanan renkli kayışlar Reverso’nun eşsiz ve zarif görünümünü trende uygun bir aksesuara dönüştürerek yeni yılda da unutulmayacak anlara tanıklık ediyor.

Art-deco stili ve zarafeti zamana meydan okuyarak kucaklayan klasik Reverso saatinin özüne tamamen sadık kalınarak tasarlanan Grande Reverso Lady Ultra Thin modeli lükse ve cazibeye dair mutlak bir vizyon ve en üst düzey saatçilik sanatının genlerini taşıyor.

İkonik Reverso koleksiyonu, gravür işlemeciliği ve mücevhercilik zanaatlarıyla kişiselleştirilmiş bir tasarım için benzersiz bir alternatif sunmakta. Grande Reverso Ultra Thin’i daha özel bir hediyeye dönüştürmek için; isminizin baş harfleriyle sevginizi daim kılabilir, sevdiğiniz kişiye özel bir çizimi saatine mücevherlerle resmedebilir, bir çizim veya şanslı kişinin portresi gibi sonsuz çeşitlilikte motif ile saati kişiselleştirebilirsiniz. Onu her gün takan kişi ile duygusal bağlar kurulması kaçınılmaz bir kol saatinde, sıradışı anları ölümsüz kımak tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

 

 

loading...

 

Önceki Haber:

YILBAŞINDA TARZIN KONUŞSUN

Sonraki Haber:

LACOSTE SAATTEN ERKEK ADAMA YAKIŞ BİR YILBAŞI HEDİYESİ

İlginizi çekebilir